Z ogromną radością i dumą pragniemy poinformować całą społeczność szkolną, że nasza placówka otrzymała prestiżowy, ogólnopolski certyfikat OSEhero (organizowanego przez Ogólnopolską Sieć Edukacyjną i NASK) za udział w projekcie edukacyjnym w roku szkolnym 2025/2026!

 

To wyjątkowe wyróżnienie przyznawane jest szkołom, które w szczególny sposób dbają o cyfrowe bezpieczeństwo, edukację technologiczną oraz świadome i mądre korzystanie z internetu przez najmłodszych.

 

Twarzą i sercem tego sukcesu w naszej szkole jest pani Mariola Łuczuk. Przez cały rok szkolny z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyła ona w specjalistycznych szkoleniach i kursach z zakresu cyberbezpieczeństwa oraz nowych technologii. Zdobywała na bieżąco, ekspercką wiedzę, którą przekazywała naszym uczniom, organizując dla nich lekcji.

 

Dzięki uzyskanemu certyfikatowi, nasza szkoła udowadnia, że nie tylko idzie z duchem czasu, ale przede wszystkim tworzy dla swoich wychowanków bezpieczne, nowoczesne i odpowiedzialne środowisko – zarówno w murach szkoły, jak i w świecie wirtualnym.